נגישות
יישומים הנדסים

מתוך 2עמוד
הצוות ההנדסי של אבירי טכנולוגיות מלווה פרויקטים מסוג Turn Key Projects תחת קורת גג אחת ומציע מעטפת תומכת של תכנון הנדסי מותאם לצרכי הלקוח.
ייצור מוצרים בשיטת Custom made , חטיבת הרכבות לפתרונות משולבים (מכאניקה, פניאומטיקה, בקרה והינע), בית מלאכה ושירות Post Sale משמשים כפתרון מקיף והמקצועי ביותר בתחום.

 • טכנולוגיות hMTechnology

  טכנולוגיות hMTechnology

  טכנולוגיית hMTechnology מבית שניידר אלקטריק יצרה מהפכה בתחום בקרת החוג הסגור, אשר אם מיישמים אותה על מנועי צעד, היא מונעת את תופעת איבוד הסנכרון שנגרם בגלל עומס יתר, כתופעת מעבר או כתופעה רציפה, בגלל האצה או האטה קיצוניות או בגלל מהירות סיבוב (slew) מוגזמת.

  ישראל כהן, מנכ"ל אבירי טכנולוגיות, בכתבה למגזין New- Tech על הטכנולוגיה ויתרונותיה הגדולים.

 • שיקולים בבחירת מגבר (דרייבר)

  שיקולים בבחירת מגבר (דרייבר)

  מגברים (דרייברים) מהווים חלק חשוב ממערכות בקרה והינע, ומשמשים כחולייה המקשרת בין בקרי התנועה (Motion Controllers/PLCs) ליחידות ההנעה. מה תפקידו של הדרייבר, כיצד הוא יכול לסייע לנו באפליקציה ואילו שיקולים יש לקחת בעת בחירתו?

 • מערכת צירי הנעה: ציר סיבובי ו -XY

  מערכת צירי הנעה: ציר סיבובי ו -XY

  מערכת צירי הנעה לבדיקה אוטומטית משולבת מערכת ראיה ממוחשבת של גופים.

 • מערכת הנעה משולבת

  מערכת הנעה משולבת

  המערכת הנעה לינארית וסיבובית שמסוגלת להניע גופים במשקל עד 100 ק"ג.

 • איך להביא את התפוקה ביישומי איחוי מוליכים למצב אופטימלי

  איך להביא את התפוקה ביישומי איחוי מוליכים למצב אופטימלי

  איחוי מוליכים (wire bonding) הוא השיטה העיקרית המשמשת ליצירת חיבורים חשמליים פנימיים בין מעגלים משולבים לבין המארזים שלהם. שיטה זו נחשבת לטכנולוגיה הכדאית ביותר מבחינת עלותה. רובוט ארטל מהנדס מהיצרנית הישראלית המובילה, ACS , מפרט בכתבה כיצד ניתן למקסם את התפוקה בישומיי איחוי.

   

 • הנעה בצימוד ישיר יתרונות ומגבלות

  הנעה בצימוד ישיר יתרונות ומגבלות

  המהנדסים של אבירי טכנולוגיות סוקרים, בכתבה מיוחדת למגזין New Tech, את היתרונות והחסרונות של הינע בצימוד ישיר (לינארי), כיצד לבחור את ההנעה והמנועים עם התפוקה המתאימה ביותר לאפליקציה.

 • כיצד לבחור גיר למערכת

  כיצד לבחור גיר למערכת

  הגיר הפלנטרי הוא הנפוץ ביותר לאור הבנייה המודולרית הפשוטה, מערך גלגלים המסודר כמערכת השמש, שהופכת אותו לעמיד ויעיל. באילו שיקולים יש להתחשב בעת בחירת גיר לאפליקציה, מהנדסי אבירי טכנולוגיות מסבירים.

 • חמישה דברים שחשוב לדעת על מנועים ומערכות בלמים של רכבים

  חמישה דברים שחשוב לדעת על מנועים ומערכות בלמים של רכבים

  מנוע הרכב ומערכת הבלמים נחשבים לחלקים החשובים ביותר בכל רכב. הם משפיעים על רמת הבטיחות שלכם, מאפשרים לכם לצמצם בצריכת הדלק וקובעים את סגנון הנהיגה.

מתוך 2עמוד
© 2017 כל הזכויות שמורות לאבירי טכנולוגיות בע"מ