נגישות

מנועים קטנים

ACS יצרנית מתקדמת של פתרונות בקרה והינע לאפליקציות מרובות צירים, פיתחנו תוספת יחודית למשפחת הפתרונות לבקרת תנועה SPiiPlus EtherCAT, ה UDMlc EtherCAT הוא דרייבר קומפקטי דו/מרובעצירים המותאם לצרכי בקרת OEM, והבמנה המכני שלהם דורש עבודה של מנועים קטנים.

דרייבר זה מתאים במיוחד לאפליקציות כגון מונות איסוף/מיקום מפס הייצור, תנועה על משטח עליון של מכונה, מגוון מכונות לבדיקת ציוד. ה UDMlc EtherCAT הוא פתרון אוניברסלי שעובד בהצלחה עם מנועי סרוו (Servo Motor), מנועי צעד (Step Motor) ומנועי ליבת אבקה (Voice Coil) בטווח של 10W-200W.

ה UDMlc EtherCAT לא מגביל את סוג המנוע, בחירתו נתונה להחלטת מתכנן האפליקציה, בנוסף הדרייבר מאפשר להתנות הגדרות שונות עבור כל ציר תנועה. גודלו המינימלי, משקלו הקל ומספר הכבלים המצומצם לממשק הופך את ה UDMlc EtherCAT לדרייבר האידאלי להרכבה על צירים נעים וצירים נשלטים מרחוק. הדרייבר זמין בשלוש רמות 1.25/2.5A, 2.5/5 & 5/10A תומך במנועים קטנים בטווח וולטאז' של 15-48Vdc בעל ארבע יציאות דיגיטליות ומסוגל להתחבר לשני אנקורדים אבסולוטיים בו זמנית.

ה UDMlc EtherCAT אידאלי לעבודה עם כל המנועים הקטנים המובלים בשוק.

מנועים קטנים מבית אבירי מערכות

קומפקטיות, כוח פעולה מרבי, יכולת תקשורת מקסימלית בבקרת תנועה בשטח, יכולת מיצוב מתקדמות מובילות את UDMlc EtherCAT לדרייבר אלגוריתמים מיוחדים למעגל סרוו שעובדים ב 20kHz לא דחוסים דוגמים ומעדכנים את הפעילות ובך מאפשרים לרמות הננומטר למצב את האפליקציה לתנועה חלקה.

צירוף ה UDMlc EtherCAT לסל הפתרונות של ACS SPiiPlus EtherCAT שנתמך בלעדית ע"י SPiiPlusNT מתאים לקונפיגורציה, כיוונון צירים ולתכנות אפליקציות מרובות צירים.

ה SPiiPlusNT כולל בנוסף בקר המבוסס PC סימולטור שמבטיח עלויות מופחתות וקיצור זמנים של מערכות OME ושל המשתמש הסופי.

דרייבר קומפקטי

© 2017 כל הזכויות שמורות לאבירי טכנולוגיות בע"מ